קארים ראשיד יעצב את הבניין הישראלי בוושינגטון די.סי

ראשי » קארים ראשיד יעצב את הבניין הישראלי בוושינגטון די.סי

מעצב-העל יעצב עבור מיאמי תל אביב השקעות נדל"ן וחברת VM מבנה מגורים בשכונת Noma בעיר • אירועים ומינויים
פרויקט בונזאי וקארים ראשיד שעיצב אותו / צילום: Bonstra Haresign, shutterstock

פרויקט בונזאי וקארים ראשיד שעיצב אותו / צילום: Bonstra Haresign, shutterstock

בשנים האחרונות הפכה בירת ארה"ב, וושינגטון די.סי, ליעד מבוקש עבור משקיעים מקומיים ובינלאומיים. גם הישראלים מגיעים לעיר, ולא מסתמכים על המזל: מיאמי תל אביב השקעות נדל"ן של ירון שיפוני וחברת VM בבעלות נתי גנגלוס ואייל ואן-מופס ישתפו פעולה עם מעצב-העל קארים ראשיד, שיעצב עבורם מבנה מגורים בשכונת Noma בעיר.

מדובר בבניין שהוא חלק מפרויקט של 78 יחידות דיור, שייבנו בהשקעה של 34 מיליון דולר. הפרויקט כולל בניין נוסף אחד, והוא ממוקם במרחק הליכה משכונת קפיטול היל היוקרתית, ובמרחק לא רב מהבית הלבן, הקונגרס ובית המשפט העליון.

מודל המימון יעבוד כך שמיאמי תל אביב ו-VM יחזיקו ב-60%, ושותפה מקומית, החברה היזמית Orbanico, תחזיק ב-40%. הבניין הראשון, שנקרא Bonsai, נבנה כבר בימים אלו, ובהמשך ייבנה ה-Magenta שמעצב ראשיד, אשר יכלול גם קומת מסחר גדולה.

"כשאנחנו מחפשים השקעות בערים מרכזיות בארה"ב, אחד האלמנטים החשובים הם השותפים המקומיים", מספרים ואן-מופס ושיפוני. "בחרנו בשותף מקומי בעל קשרים ענפים ששם בראש מעייניו את האטרקטיביות של המבנים, ולכן פנה למספר אדריכלים ומעצבי על. יצא שקארים ראשיד רצה כבר תקופה ארוכה לעצב מבנים בוושינגטון, וכך הצטלבו הדרכים ויצאנו לדרך עם אחד מהמעצבים המוכשרים בעולם".

נזכיר כי ראשיד כבר שיתף פעולה עם ישראלים, בין היתר בעיצוב מלון פוליהאוס התל אביבי, מקבוצת מלונות בראון ב-2016.

מיאמי תל-אביב השקעות נדל"ן, המתמחה באיתור, ייזום ושיווק הזדמנויות נדל"ן בארה"ב, נוסדה ב-2014. היא החלה את פעילותה במיאמי, ומכאן שמה, אולם בהמשך עברה להשקיע במתחמי מולטי פמילי גם בערים כמו וושינגטון, ניו יורק, אטלנטה ויוסטון.

לאתר הכתבה לחצו >

 

Whatsapp icon
דילוג לתוכן