שוק הנדל"ן בטקסס בוער: כך תרוויחו מזה כסף

ראשי » שוק הנדל"ן בטקסס בוער: כך תרוויחו מזה כסף

 

חברת מיאמי תל אביב מודיעה על עסקת ענק לרכישת מאות יחידות דיור בטקסס ארה"ב. הדירות במתחם בתפוסה של 95%. משקיעים ישראלים שיצטרפו לעסקה ייהנו מתשואה שוטפת כבר מהיום הראשון. במסגרת העסקה, מתחם הדירות יעבור שיפוץ מסיבי ויימכר בתום 36-48 חודשים (אקזיט). כך תרוויחו מזה גם אתם.

 

אם גם אתם מבינים ששוק הנדל"ן רק עולה וגם אתם מרגישים שאתם חייבים דריסת רגל בשוק, הכתבה הזו בשבילכם.

חברת מיאמי תל אביב מודיעה על רכישה מרוכזת של מאות יחידות דיור במספר מתחמי מולטיפמילי, במיקום עם גישה מהירה וקלה למקומות תעסוקה משמעותיים בטקסס, המדינה השנייה בגודלה בארה"ב, עם 29 מיליון תושבים.

תיק ההשקעה כולל מספר מתחמים הסמוכים אחד לשני, בלב יוסטון, העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית, בה מתגוררים יותר משני מיליון תושבים. הדירות באיכות גבוהה מאד, מושכרות לטווח ארוך, נמצאות בתפוסה של 95% ומנוהלות ע"י שותף מקומי מנוסה מאד בשוק האמריקאי. מה שאומר שהתשואה על תיק ההשקעה קיימת כבר מהיום הראשון.

 

"הכוונה להשביח את הנכס ולמכור אותו בתוך 36-48 חודשים", מסביר ירון שיפוני – מנכ"ל חברת מיאמי תל אביב, שלה ניסיון רב שנים בעסקאות דומות. "אנחנו מגבשים את המשקיעים ומנהלים את הנכסים, כך שהמשקיע הישראלי נהנה משירות כולל שמונע כאבי ראש" הוא מוסיף בחיוך.

ולמה דווקא יוסטון? ירון מסביר – "יוסטון אחד מהשווקים הצומחים ביותר בארה"ב. בעקבות הקורונה, הוא הפך בשנה האחרונה לאחד מיעדי ההשקעה החמים ביותר בארה"ב. הביקוש לדירות ביוסטון ובטקסס בכלל נמצא בשיא של כל הזמנים ומחירי הנדל"ן עולים באופן מתמיד. בנוסף, בעשור האחרון יוסטון מדורגת שנייה במדד צמיחת האוכלוסיה במדינה. מגמת הגידול הזו צפויה להימשך בשנים הקרובות. מסיבות אלו ועוד, אנחנו מאד מאמינים ביוסטון ולכן בחרנו בה כיעד להשקעה הבאה".

היתרון בהשקעה מסוג זה הוא שהיא מתאימה גם למי שאינו משקיע מנוסה. סף הכניסה הנמוך, החל מ-75,000$ שהם כ-255,000 ₪ והליווי המקצועי הצמוד מאפשרים לכל אחד כמעט להיכנס לשוק הנדל"ן וליהנות מהשקעה סולידית ובטוחה.

חשוב להבהיר כי לא מדובר בעסקת רכישה קלאסית של רכישת דירה בודדת, אלא ברכישה מרוכזת של מאות יחידות. המשקיעים לוקחים חלק ומצטרפים לחברת אחזקות אשר באמצעותה הם נרשמים כבעלים הישירים של כלל הנכסים.

 

 

 

קצת על חברת מיאמי תל אביב –

מיאמי תל-אביב השקעות נדל"ן היא חברה המתמחה באיתור, ייזום ושיווק הזדמנויות נדל"ן רווחיות בארה"ב. החברה נוסדה בשנת 2014 ובראשית דרכה ביצעה עסקאות Flip ברחבי מיאמי, פלורידה. לאחר מספר שנים בתחום ועם הגדלת נפח הפעילות, עברה החברה להשקיע במתחמי Multi-family בערים מרכזיות ברחבי ארצות הברית: מיאמי, וושינגטון, ניו-יורק, אטלנטה, יוסטון, קליבלנד ועוד.

באיזורי הביקוש הללו מייצרת החברה שיתופי פעולה אסטרטגיים ומפעילה צוותים מקומיים לאיתור, גיוס וביצוע של פרויקטים נדל"ניים למגורים ולמסחר.

שיטת ההשקעה שפיתחה מיאמי תל אביב (A to Z investments) מבוססת על שירות מקיף, הכולל ליווי אישי ושקיפות מלאה לכל אורך התהליך.

 

לאתר הכתבה לחצו >

Whatsapp icon
דילוג לתוכן